02.09.2020 | 04.10

MLS: Toronto zaustavljen na korak do rekorda

Toronto FC doživeo je prvi poraz ove sezone u MLS, pošto je na svom terenu izubio od Montreal Impakta u meču 9. kola.

Minas Panagiotakis, Getty Images

Toronto je pretrpeo prvi poraz u ligaškom delu takmičenja posle niza od 18 pobeda. Jedan trijumf mu je nedostajao da izjednači rekord MLS.

Pobedu Montrealu doneo je Rudi Kamačo u 14. minutu. Francuski defanzivac je bio najbolji u skoku posle kornera.

Imao je Toronto priliku da izjednači do kraja prvog dela utakmice.

Kamačo je skrivio penal u poslednjim minutima poluvremena. Ipak, Toronto je pokušao da izvede kazneni udarac na neobičan način, što mu se obilo o glavu.

Domaći nisu iskoristili veliku šansu, a do kraja meča nisu uspeli da se izbore za izjednačenje.

Toronto je prvi na tabeli Istočne konferencije, Montreal je na petom mestu.