AMA/Corbis via Getty Images)

18.09.2020 | 21.55

Autogol Mihaja pokvario novu radost dvojice Živkovića

PAOK nije uspeo kao domaćin da pobedi ekipu Atromitos 1:1 u drugom kolu Super lige Grčke.

Andrija Živković

print screen

Solunski crno-beli su na stadionu Tumbas poveli novim pogotkom novog ljubimca navijača Andrije Živkovića u 57. minutu, ali na njegovu i žalost navijača PAOK-a gosti su stigli do boda zahvaljujući autogolu Enea Mihaja u 77. minutu.

Podsetimo, reprezentativac Srbije, koji je nedavno pojačao PAOK, bio je strelac i pre nekoliko dana u senzacionačlnoj pobedi nad njegovim dojučerašnjim klubom Benfikom 2:1 u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Pored Andrije Živkovića u timu iz Soluna bio je i njegov prezimenjak i još jedan bivši član Partizana, golman Živko Živković.

U drugom meču drugog kola igranom u petak šampion Olimpijakos je rezultatski ubedljivo savladao ekipu trenera Milana Rastavca Asteras Tripolis 3:0, ali je sva tri gola postigao u drugom poluvremenu. U startnoj postavio Olimpijakosa bio je Lazar Ranđelović, igrao je samo prvih 45 minuta meča.