Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

21.09.2020 | 22.04 > 22:07

Prva pobeda Dinama iz Bukurešta

Fudbaleri Dinama iz Bukurešta u poslednjoj utakmici četvrtog kola prvenstva Rumunije u gostima su pobedili Gaz Metan Medias rezultatom 3:1.

Ekipi iz prestonice to je bio prvi trijumf u sezoni i sa pet bodova deveti su na tabeli, dok Gaz Metan ima bod više.

Dinamo je poveo u 48. minutu golom Gonzalesa, a prednost gostiju duplirao je Soresku koji najpre nije realizovao jedanaesterac ali je natrčao na odbijenu loptu i prosledio je u gol.

Kamara je u 83. minutu overio pobedu ekipi iz Bukurešta, a konačnih 1:3 postavio je Dumitru.

Univerzitatea Krajova je sa maksimalnih 12 bodova lider prvenstva Turske sa dva boda više od aktuelnog prvaka Kluža.