Getty Images/Christof Koepsel

23.09.2020 | 17.33 > 17:35

Minsk ubedljiv u jedinom meču u Belorusiji

U jedinom meču odigranom u sredu u Belorusiji, Minsk je kao gost ubedljivo nadigrao Smoleviči i slavio 4:0.

lopta fudbal

Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

U okviru 24. kola fudbalskog šampionata Belorisije Minks je slavio na gostovanju protiv Smolevičija 4:0.

Samo jedan gol viđen je u prvom poluvremenu, a strelac je u 23. minutu bio Gribovski.

Tek što je počelo drugo poluvremen Anufrijev je povisio na 2:0, da bi se na naredni gol čekalo do 82. minuta. Ovoga pita strelac je bio Jarotski.

Konačan rezultat postavio je Penčuk u drugom minutu nadoknade nakon što je u igru ušao nepunih pet minuta ranije.

Nakon osme pobede u sezoni, Minsk ima 28 bodova na 11. mestu na tabeli. Smolevići su doživeli 15. poraz u 23 odigrane utakmice, ubedljivo su poslednji na tabeli sa 14 osvojenih bodova.