Dave Thompson/Getty Images

25.09.2020 | 04.02 > 04:08

Kopa: Salvio doneo Boki trijumf u Kolumbiji

Boca Juniors

Ekipa Boke Juniors slavila je u duelu četvrtog kola grupne faze Kopa Libertadores protiv Independijentea u Medeljinu sa 1:0.

Boka Juniors

Marcelo Endelli, Getty Images Sport

Pobedu argentinskom timu doneo je nekadašnji reprezentativac Eduardo Salvio golom u 88. minutu meča.

Boka je nakon četiri utakmice prva u grupi 8 sa deset bodova, Medeljin je poslednji bez osvojenih bodova.

Naredne dve utakmice Argentinci će igrati na svojoj Bombonjeri, protiv Libertada i Karakasa.

U grupi 3, bolivijski Horhe Vilsterman stigao je do druge pobede savladavši Penjarol sa 3:1.

Gosti su vodili od trećeg minuta pogotkom Formilijana, ali je preokret domaćinu doneo Patrisio Rodriges sa dva gola, dok je Karlos Melgar pogodio iz penala.