Dave Thompson/Getty Images

26.09.2020 | 21.04 > 21:10

Milojevićev i Marinov Al Ahli u četvrtfinalu azijske LŠ

Ekipa Al Ahlija iz Saudijske Arabije koju trenirao Vladan Milojević obezbedila je plasman u četvrtfinale azijske Lige Šampiona.

Vladan Milojević

Alex Broadway/Getty Images

U duelu plej-ofa Al Ahli je eliminisao je Šabab Al Ahli iz Dubaija posle boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Nakon 120 minuta igre rezultat je bio 1:1, tim iz UAE vodio je na poluvremenu golom Ganijeva.

Izjednačio je Omar al Soma iz penala u 54. minutu.

U penal-seriji, isti igrač je propustio priliku da svoj tim odvede dalje kada je pogodio prečku, ali je i igrač protivničkog tima potom bio neprecizan, pa se tim Vladana Milojevića za koji igra i Marko Marin, plasirao među najboljih osam.