AMA/Corbis via Getty Images)

26.09.2020 | 21.43 > 21:47

Olimpijakos siguran, Živkovićima bod u Volosu

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su ekipu Panetolikosa 2:0 u meču trećeg kola grčke Superlige. Volos i PAOK su odigrali bez golova.

Crveno-beli iz Pireja oba gola postigli u drugom poluvremenu. Marokanac Jusef El Arabi je u 48. minutu doneo prednost domaćoj ekipi, a konačan rezultat postavio je Kafu u finišu meča.

Srpski internacionalac Lazar Ranđelović do 77. minuta bio je u sastavu Olimpijakosa, koji posle dva odigrana meča ima maksimalan učinak i gol razliku 5:0.

Panetolikos je ostao na jednom osvojenom bodu.

U duelu Volosa i PAOK gosti iz Soluna su imali više od igre, ali mreže su mirovale. Gosti su imali nešto više od igre, međutim, posle tri kola imaju samo pet bodova.

Srpski golman Živko Živković odigrao je ceo meč za PAOK, dok je Andrija Živković u 56. minutu dobio šansu.