26.09.2020 | 23.55

Figeroa u 90. minutu doneo bod Hjustonu

Duel u okviru MLS između Nešvila i Hjuston Dinamo završen je bez pobednika 1:1, a junak je bio napadač iz Honduarasa.

Maynor Figueroa

Jonathan Daniel/Getty Images

Ovo je bila jedna prava plej-of bitka. Jer obe ekipe se bore za ulazak u doigravanje. Zbog toga ne čudi da je bilo tvrdo u prvih 45 minuta, bez golova. Ali Meksikanac Danijel Rios otvorio je utakmicu pogotkom u 49. minutu za vođstvo Nešvila. Od tada se bude gosti, ali nisu uspevali da dođu do brzog izjednačenja. Ipak, nije im ponestalo vremena, mada skoro da jeste, pošto je u 90. minutu nekadašnji napadač Hala i Vigana Majnor Figeroa postigao gol za veliki bod ekipe iz Teksasa.

Posle ovog rezultata obe ekipe su ostale na devetom mestu u svojim konferencijama. Nešvil na Istoku sa 16 bodova, koliko ima i osmoplasirani Montreal, dok Hjuston ima isti broj bodova na Zapadu, a osmi Real Solt lejk beži im samo bod.