Getty Images/Christof Koepsel

27.09.2020 | 22.49 > 22:53

Poli Jaši ubedljiv protiv FCSB

Dva duela petog kola rumunske Lige 1 odigrana su u nedelju. Poli Jaši ubedljivo je savladao FCSB dok u duelu CFR Kluža i Kindije nije bilo golova.

Fudbal, fudbalska lopta

Octavio Passos, Getty Images Sport

Poli Jaši slavio je u deulu protiv FCSB rezultatom 5:2.

Gosti su poveli već u šestom minutu golom koji je postigao Istrate, ali samo dva minuta kansije bilo je 1:1 nakon gola Kristee. U nastavku su sa dva brza gola Pasagalije i Kristee domaći došli do preokreta i vođstva 3:1 u 22. minutu meča.

Kristea je zatresao mrežu rivala i u 52. minutu za het-trik, a FCSB je smanjio zaostatak nakon sat vremena igre sa bele tačke preko Tanasea.

Desetak minuta kasnije usledio je odgovor preko Kalkana za konačnih 5:2.

FCSB je meč završio sa igračem manje jer je u 80. minutu direktan crveni karton zaradio Olaru.