MLS: Evrogol Krkića u Americi, Iguain promašio penal

Inter Milan

U noći između nedelje i ponedeljka odigrano je 11 utakmica MLS lige.

Bojan Krkić

Getty Images/Minas Panagiotakis

Ekipa Montreala je imala odličan početak protiv Njujork Red Bulsa jer je Bojan Krkić postigao pravi evrogol u četvrtom minutu. Ipak Red Bulsi su zatim dotukli ekipu Tijerija Anrija jer su četiri gola dali Barlou, Rojer i Romero. Barlou je dao dva gola u 14. i 35. minutu.

Nju Ingland Revolušn je dobio Di Si Junajted 2:0, Čikago je bio bolji od Atlante Junajted 2:0, dok je Filadelfija bila bolja od Intera iz Majamija 3:0. U toj utakmici je u 77. minutu Gonzalo Iguain promašio penal kojim je mogao da smanji rezultat na 2:1.

Toronto je savladao Kolumbus 3:1, Minesota i Real Solt Lejk su odigrali bez golova baš kao i Dalas i Orlando Siti.

Portland Timbersi su savladali Vankuver 1:0 u Kanadi golom Mora Aliage u petom minutu. San Hoze je bio bolji od LAFC 2:1, a Sijtel je savladao Galaksi 3:1 golovima Roldana i Morisa.