Getty Images/Stuart Franklin

18.10.2020 | 08.10

MLS: Mihailović doneo bod Čikagu u sudijskoj nadoknadi

Čikago Fajer i Sporting Kanzas Siti odigrali su nerešeno 2:2. Gol Maksimilijana Urutija doneo je pobedu Montreal Impaktu na Interom iz Majamija 2:1.

Chicago Fire FC

Emilee Chinn, Getty Images Sport

Čikago Fajer se u završnici sudijske nadoknade izborio za bod protiv Sportinga iz Kanzas Sitija 2:2. Precizan u 95. minutu bio je Đorđe Mihailović.

Bio je to drugi put na utakmici da je tim iz Čikaga došao do izjednačenja. Sporting je poveo preko Erika Hurtada u 35. minutu, da bi potom izjednačio Robert Berić u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Gadi Kinda je ponovo doneo prednost gostima u 83. minutu, ali je Mihailović postavio konačni rezultat u sudijskoj nadoknadi.

Sporting je treći na tabeli Zapadne konferencije sa 30 bodova, dok je Čikago na 10. mestu na Istoku sa 20 bodova.

Montreal Impakt je zabeležio pobedu posle dva vezana poraza. I to zahvaljujući golu Urutija u 80. minutu.

Prethodno je tim iz Montreala poveo u šestom minutu preko Bojana Krkića, ali su gosti iz Majamija izjednačili u 33. kada se u strelce upisao Brek Šia.

Montreal je osmi na tabeli Istočne konferencije sa 23 boda, dok je Inter na 12. mestu sa 18.