18.10.2020 | 08.25

Kolumbija: Kukuta prekinula niz loših rezultata

Kukuta je prekinula niz loših rezultata pošto je u 15. kolu kolumbijskog prvenstva na svom terenu savladala Envigado 1:0.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Kukuta je do pobede došla posle tri vezana poraza i jednog remija.

Trijumf domaćima doneo je Džeferson Ramos, koji je jedini gol na meču postigao u 59. minutu.

Kukuta je sa tri nova boda na 17. mestu. Envigado je na 10. poziciji.

Milonarios je na svom terenu sa 1:0 savladao najlošiji tim prvenstva Patriotas.

Ekipa Milonariosa je osvarila drugu uzastopnu pobedu, treću u prvenstvu. Jedini gol na meču postigao je Kristijan Arango u 27. minutu.

Situacija je za goste postala još teža u 70. minutu, kada je Zapata dobio direktan crveni karton.

Ekipa Milionarios je 11. na tabeli sa 17 bodova, dok je tim Patriotasa na začelju sa svega sedam bodova.