18.10.2020 | 08.35

Meksiko: Tigresu derbi protiv Krus Asula

Tigres je u derbiju 14. kola meksičkog prvenstva savladao u gostima Krus Asul 2:0.

Tigres UANL

Azael Rodriguez/Getty Images

Tigres UANL

Veliki broj šuteva ka golu rivala uputile su obe ekipe, ali domaći nisu mogli do pogotka.

Imao je Krus Asul priliku da u 53. minutu dođe do prednosti sa bele tačke, ali Rodriges nije iskoristio penal.

Brzo je stigla kazna. Gosti su preko Lopesa došli do prednosti u 69. minutu, a konačni rezultat postavio je Žinjak u 78.

Tigres je zabeležio petu uzastopnu pobedu u prvenstvu i trenutno je drugi sa 26 bodova.

Sa istim brojem poena Krus Asul je na trećoj poziciji, pošto je doživeo drugi poraz u nizu.

U ostalim mečevima večeri Monterej je sa 3:1 pobedio Pueblu, dok je Gvadalahara sa 3:2 slavila protiv Atlasa.