Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

18.10.2020 | 21.22 > 21:42

Remizirali AEK i PAOK

Poslednji duel nedeljnog programa Superlige Grčke, AEK-PAOK, završen je bez pobednika (1:1).

Zivko Zivkovic

Getty Images/Srdjan Stevanovic

Solunski tim do izjednačenja je došao preko Tomasa Murga, u 89. minutu, i tako anulirao prednost domaćina, s početka meča, u režiji Iranca Karima Ansarifada. PAOK je ostao na četvrtom mestu, tik iza je AEK.

Srpski golman Živko Živković, po tradiciji, opet je branio za PAOK, njegov prezimenjak Andrija zamenjen je u 81. minutu.

U ostalim susretima petog kola, OFI i Panatinaikos su remizirali na Kritu (2:2), dok je Asteras Tripolis, predvođen Milanom Rastavcem, pobedio AEL u Larisi (3:1). Atinski Pao spasio je bod u četvrtom minutu nadoknade vremena, preko nesuđenog Zvezdinog pojačanja, Federika Makede. Za AEL su igrali srpski fudbaleri Radomir Milosavljević i Nikola Trujić.

Aris je i dalje lider, sa tri boda i utakmicom više ispred Olimpijakosa.