18.10.2020 | 22.57 > 22:58

Liga MX Apertura: Autogol dovoljan za trku ka vrhu

Jedan meč 14. kola meksičke Aperture igrao se u nedelju uveče po srednjeevropskom vremenu, a UNAM Pumas je sa minimalnih 1:0 bio bolji od Toluke u Meksiko Sitiju.

U.N.A.M. Pumas

ector Vivas/Getty Images

Jedini pogodak na meču zapravo je bio autogol, a postigao ga je golman Toluke Luis Garsija u 75. minutu.

Pumas posle tri osvojena boda nastavlja svoju poteru za prvolplasiranim Klub Leonom, koji trenutno ima tri boda više i odigrani meč manje u odnosu na Pumas. U narednom kolu rival će im biti ekipa Paćuke na strani.

Toluka je desea sa 17 bodova, a u sledećoj rundi dočekaće Klub Tihuanu.