MLS: Pobede Inter Majamija i DC Junjateda

Pobedama DC Junajteda i Inter Majamija u subotu uveče otvoreno je 20. kolo MLS šampionata.

Inter Miami CF

Harry How, Getty Images Sport

Inter Majami slavio je protiv Orlando sitija 2:1 i tako došao do šeste pobede u sezoni.

Poveo je Orlando golom Dajka u 12. minutu, ali je utisak koji su ostavili gosti autogolom pokvario Janson u 45. minutu.

Na novi pogodak u ovom meču čekalo se do 89. minuta kada je pobedu Interu doneo Gonzales.

DC Junajted je slavio na gostovanju Atlanta junajtedu istovetnim rezultatom 2:1.

Kanus je doneo prednost gostima u 77. minutu, da bi Atlanta odgovorila u 89. preko Galagera. Presudan je u ovom meču bio drugi minut nadoknade jer je pobedu ekipi iz glavnog grada doneo Rivas.