Getty Images/Christof Koepsel

24.05.2019 | 22.48 > 22:49

Remi Utrehta i Vitesea u doigravanju za mesto u LE

U prvom meču doigravanja za mesto u Ligi Evrope Utreht i Vitese odigrali su 1:1.

Utreht

Print screen/SK

Utreht

Nije bilo pobednika u prvom meču doigravanja za mesto u Ligi Evrope. Utreht i Vitese odigrali su 1:1. Revanš meč igra se u utorak, 28. maja.

Sve je u ovom duelu bilo rešeno za pola sata.

Poveo je Utreht posle 18 minuta igre golom Van de Streka, a u 31. minutu uzvratio je Matavz.

Utreht je u polufinalu bio bolji od Heraklesa ukupnim rezultatom 5:0, a Vitese je izbacio Groningen ukuonim rezultatom 4:3.

Utreht u Evropi, Sparta ponovo u eliti

Fudbaleri Utrehta plasirali su se u Ligu Evrope u sezoni 2019/20.

Majstor Edegard vodi Vitese ka Evropi

Vitese je uspeo da anulira prednost Groningena iz prvog meča 2:1 i pobedom 3:1 obezbedi plasman u finale plej-ofa za Ligu Evrope. Rival će mu biti Utreht, koji je potvrdio plasman protiv Heraklesa.

Utrehtu i Groningenu trijumfi na startu plej-ofa

Fudbaleri Utrehta pobedili su Herakles na gostovanju u prvoj utakmici doigravanja za Ligu Evrope rezultatom 2:0. Trijumf je upisao i Groningen nad Viteseom na svom terenu sa 2:1.

Dva gola Tadića i kiks PSV za novu titulu Ajaksa!

Završeno je pretposlednje kolo holandske Eredivizije, a polufinalista Lige šampiona Ajaks ima ogromnu prednost i praktično se nalazi pred osvajanjem titule, pošto je na „Johan Krojf“ areni bio bolji od Utrehta rezultatom 4:1. PSV je praktično predao naslov prvaka timu iz prestonice porazom od AZ.