Getty Images/Christof Koepsel

24.05.2019 | 22.48 > 22:49

Remi Utrehta i Vitesea u doigravanju za mesto u LE

U prvom meču doigravanja za mesto u Ligi Evrope Utreht i Vitese odigrali su 1:1.

Utreht

Print screen/SK

Utreht

Nije bilo pobednika u prvom meču doigravanja za mesto u Ligi Evrope. Utreht i Vitese odigrali su 1:1. Revanš meč igra se u utorak, 28. maja.

Sve je u ovom duelu bilo rešeno za pola sata.

Poveo je Utreht posle 18 minuta igre golom Van de Streka, a u 31. minutu uzvratio je Matavz.

Utreht je u polufinalu bio bolji od Heraklesa ukupnim rezultatom 5:0, a Vitese je izbacio Groningen ukuonim rezultatom 4:3.