29.11.2019 | 22.12 > 22:14

Herenven posle preokreta srušio Vitese

Fudbaleri Herenvena slavili su u meču 15. kola Eredivizije protiv Vitesea 3:2.

Getty Images/Laurence Griffiths

Matavž je pogodio za vođstvo Vitesea već u osmom minutu, a prednost je duplirao Linsen u 21. minutu.

Činilo se da će gosti posle 2:0 mirno privesti meč kraju, ali je pred odlazak na pauzu iz penala smanjio Faik na 2:1.

Herenvenu je za preokret bilo dovoljno šest minuta. Van Bergen u 63. minutu bio precizan za izjednačenje, dok je Odgrad u 69. postavio konačnih 3:2 i doneo tri boda svom timu.

Herenven je na četvrtom mestu sa 24 boda, Vitese je na šestom mestu sa 23.