Getty Images/Grant Halverson

22.02.2020 | 21.39

Fejenord bolji od Fortune, Adžić strelac za Emen

Ekipa Fejenorda stigla je do pobede u duelu 24. kola Eredivizije, savladavši Fortunu sa 2:1.

Feyenoord

Michael Steele, Getty Images Sport

Tim iz Roterdama poveo je preko Stivena Berghujsa u 52. minutu iz penala, da bi gosti izjednačili golom Marka Dimersa, takođe sa bele tačke, deset minuta kasnije.

Pobedu Fejenordu doneo je mladi Slovak Boženik u 71. minutu.

Emen je savladao Viljem sa 4.2, a treći gol za pobednika postigao je nekadašnji igrač Crvene Zvezde Luka Adžić.

Herenven je gubio na svom terenu od Den Haga sa 2:0, ali je na kraju stigao do boda, strelac drugog pogotka bio je Alen Halilović.