Eran Zahavi

Simon Hofmann/Bongarts/Getty Images

Eran Zahavi

Rodžer Šmit je i sam od početka sezone preuzeo vođenje kluba, a prethodno je radio u Peking Guanu. Pred meč sa Emenom, Šmit je potvrdio vest da će Zahavi biti novo pojačanje njegovog tima.

Zahavi je dobio raskid ugovora sa Gvangdžou R&F zbog zasluga za kineski fudbal i nije se vraćao u Kinu nakon obaveza koje je imao u reprezentaciji. Prošle sezone, Zahavio je bio najbolji strelac kineskog šampionata sa 29 postignutih golova. Ove sezone je odigrao sedam mečeva i postigao je četiri gola pre nego što je dobio dozvolu da ode. Ukupno je Zahavi u Kini za tri i po sezone postigao 91 gol.

Zahavi je prethodnih dana dovođen u vezu sa različitim klubovima u Turskoj, ali on je ipak odlučio da ode u Holandiju.

Kako se najavljuje, potpisaće ugovor na godinu dana vredan dva miliona evra.