Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

03.10.2020 | 23.52

Prva pobeda Rankovića u Erediviziji

Fudbaleri Vitesea ostvarili su treću pobedu u prvenstvu Holandije pošto su u subotu na svom terenu bili bolji od Heraklesa rezultatom 3:0.

Aleksandar Ranković

print screen

Openda je u 34. minutu 'načeo' gostujući tim, a samo tri minuta kasnije Darfalo je duplirao prednost svoje ekipe. Konačan rezultat u 63. minutu postavio je Tanane.

Vitese je na deobi drugog mesta sa devet bodova, koliko ima i Ajaks sa utakmicom manje, dok je Herakles osvojio četiri boda.

Den Hag srpskog trenera Aleksandra Rankovića je u gostima savladao Venlo 2:1 pogotkom Filipa u nadoknadi. Tim iz Haga je posle tri poraza na startu zabeležio prvi trijumf.

Tvente i Emen su podelili bodove - 1:1.