AMA/Corbis via Getty Images)

18.10.2020 | 22.18 > 22:27

Raspucani PSV

PSV Eindhoven

Sa tri gola za 30 minuta, PSV je razneo Cvole u gostima (3:0) i posle petog kola ostao na čelu holandske Eredivizije.

PSV

Dean Mouhtaropoulos Getty Images Sport

PSV

Trijumf tima iz Ajndhovena najavio je Gotce u 9. minutu, a u listu strelaca upisali su se Gakpo u 18. i Melen u 39. Za Cvole je drugo poluvreme igrao Slobodan Tedić.

Bez pobednika su završeni susreti Groningen-Utreht (0:0) i Emen-Fortuna Sitard (2:2). Gosti su za pet minuta, preko Poltera (18) i Semeda (23) stigli do dva gola prednosti, da bi u nastavku, Laursen (51) i de Leuv (60) obezvedili vredan bod domaćem timu.