Izvor: Getty Images/Stephen Pond
Fudbal 16.07.2017 | 23:37 > 23:51

Rudeš remijem startovao u NHL

NK Osijek

Aktuelni prvak Druge lige Hrvatske Rudeš izborio je remi na gostovanju Osijeku u svom prvom prvoligaškom meču.

Izvor: Clive Rose, Getty Images Sport

Ekipa Inakija Alonsa izborila je remi 1:1 u Gradskom vrtu. Strelac istorijskog gola bio je Karlo Kamenar u 66. minutu za vođstvo Rudeša.

Samo dva minuta kasnije Osijek je izjednačio golom Ejupija, koji je natrčao na odbijenu loptu i prosledio je u protivničku mrežu.

Osječanima je ova utakmica stigla između dva meča sa švajcarskim Lucernom u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Pre tri dana su kod kuće pobedili 2:0, a sledeće sedmice igraju revanš u Švajcarskoj.