Fudbal 14.03.2018 | 18:22 > 18:27

HNL: Osijek sve dalje od Evrope

U sredu su odigrana dva duela 25. kola Hrvatske Nogometne Lige, u kojima je rezultat bio identičan - 1:1.

Lopta

Joern Pollex, Bongarts

Osijek je na svom terenu uzeo samo bod protiv Intera iz Zaprešića, a zanimljivo je da su oba gola viđena u ranoj fazi meča.

Marko Vukčević je u desetom minutu doneo prednost gostimas, ali je samo minut kasnije Goran Milović doneo bod gostima.

Isti igrač je isključen u 62. minutu, a Osijek sada ima šest bodova manje od trećeplasirane Rijeke, koja ima meč više.

U drugom duelu dana, Cibalija i Rudeš su u Vinkovcima igrali 1:1.