11.08.2018 | 23:16 > 23:20

Preokret Intera protiv Gorice, minimalac Lokomotive

Dva duela trećeg kola hrvatskog fudbalskog šampionata odigrana su u subotu. Pobede su upisali Inter iz Zaprešića i Lokomotiva iz Zagreba.

Printscreen

Lokomotiva je u Zagrebu sa 1:0 savladala Rudeš golom koji je postigao Mario Musa.

Zanimljivije je bilo u duelu Gorice i Intera koji je završen pobedom gostiju 3:2.

Dva puta je Gorica vodila, a Inter stizao zaostatak da bi gosti na kraju došli i do pobede. Gorica je povela u petom minutu Ijajija Atiemvena, a prvo izjednačenje gostima doneo je Komnen Andrić.

Gorici novo vođstvo donosi Faruk Mija u 47. minutu. Sam finiš meča pripao je gostima. Prvo je u 83. minutu za 2:2 pogodio Muhar, a u trećem minutu nadoknade precizan je bio Mamut za konačnih 3:2.