Prva pobeda Hajduka, Dinamo nastavlja u istom ritmu

Ex-Yu lige 15. sep 201821:00 > 21:02
Printscreen

Dva duela sedmog kola odigrana su u Prvoj ligi Hrvatske u subotu, a pobede su zabeležili Dinamo i Hajduk.

Dinamo je nastavio seriju mečeva bez poraza, i u sedmom kolu zabeležio šestu pobedu.

Modri su slavili sa 1:0 na gostovanju Gorici iako su od 65. minuta igrali sa igračem menje nakon što je drugi žuti karton dobio Petar Stojanović.

Dinamu je pobedu doneo gol Danija Olma u 49. minutu.

Hajduk je u Splitu sa 3:1 savldao Rudeš i tako konačno došao do prve pobede u sezoni.

Mijo Caktaš je postigao dva gola, u 20. i u 74. minutu, a u strelce se za Hajduk upisao i Mirko Ivanovski. Jedini gol za Rudeš postigao je u prvom minutu nadoknade Andrej.

U nedelju se igraju još dva meča. Od 16:30 sastaju se Slaven Belupo i Lokomotiva, a od 19 časova će na teren Rijeka i Osijek u derbiju kola.