David Ramos, Getty Images
Fudbal 16.09.2018 | 21:13 > 21:16

Podela bodova u derbiju - Dinamo profitirao

Fudbaleri Rijeke i Osijeka remizirali su u derbiju 7. kola hrvatskog šampionata, a podela plena najviše ide na ruku vodećem Dinamu.

Rijeka je povela golom Brazilca Arauha Hebera u 57. minutu, a bod gostima sedam minuta kasnije obezbedio je Petar Bockaj.

Osijek je drugi na tabeli sa 14 bodova, Rijeka ima jedan manje, dok je lider zagrebački Dinamo sa 17 bodova.

U duelu sa čak sedam golova Lokomotiva je u Koprivnici savladala Slaven Belupo sa 5:2. Tri gola za tim iz Zagreba postigao je Lirim Kastrati.