Mamut za preokret Intera protiv Lokomotive

Ex-Yu lige 5. okt 201820:22 > 20:26
Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Intera iz Zaprešića pobedili su zagrebačku Lokomotivu rezultatom 2:1 u prvoj utakmici desetog kola HNL.

Junak trijumfa domaćeg tima bio je Ivan Mamut, koji je postigao oba gola za preokret Intera.

Gosti su poveli u 14. minutu preko Lirima Kastratija, a Interu je samo šest minuta bilo potrebno da stigne do izjednačenja. Do potpunog preokreta domaća ekipa došla je drugim golom Mamuta na utakmici, a trećim ove sezone, koji je postigao u 64. minutu.

Zahvaljujući tom trijumfu Inter je napredovao do sedmog mesta tabele i sada ima deset bodova, 11 manje od vodećeg Dinama, koji tek treba da odigra svoju utakmicu desetog kola. Lokomotiva je ostala drugoplasirana sa 19 bodova posle trećeg poraza ove sezone.