Gorica treći put bolja od Rijeke, slavio i Inter

Ex-Yu lige 6. apr 201921:23 > 21:29
Printscreen

Dva meča 28. kola odigrana su u subotu u fudbalskom šampionatu Hrvatske. Pobede su zabeležili Inter i Gorica.

Gorica je dočakala Rijeku i slavila sa 1:0. Gol za pobedu domaćih postigao je u 48. minutu Kristijan Lovrić. Gorici je ovo treća vezana pobeda protiv Rijeke koja je pokupavala da dođe do izjednačenja ali nije u tome uspela ni ovoga puta.

U prvom meču dana u Zaprešiću su se sastali Inter i Lokomotiva, a slavili su domaći sa 3:2 i to nakon preokreta.

Povela je Lokomotiva nakon šest minuta igre golom Jakića, ali je samo četiri minuta kasnije Serdarov uspeo da izjednači.

Na poluvremenu su gosti ponovo vodili. U prvom minutu nadoknade u prvom poluvremenu novo vođstvo Lokosima doneo je Ivanušević.

Ovoga puta se duže čekalo na odgovor Intera koji do novog poravnanja dolazi preku Muhara u 73. minutu. Da sva tri boda ostanu u predgrađu Zagreba pobrinuo se u 85. minutu Postojanjski koji je bio siguran sa bele tačke.