Getty Images/Christof Koepsel

18.05.2019 | 21.08 > 21:10

Komnen Andrić doneo Dinamu pobedu u Zaprešiću

U subotu su u fudbalskom šampionatu Hrvatske odigrana dva meča 35. kola. Pobede su zabeležili Dinamo i Rijeka koji su već obezbedili titulu i drugo mesto na tabeli.

Dinamo je do 28. pobede u sezoni došao na gostoavnju Interu u Zaprešiću i slavio sa 3:2.

Nakon samo 17 minuta igre Dinamo je vodio sa 2:0. Oba gola postigao je Damjan Kadžior. Ipak, Inter je imao odgovor. Ajaji i Conev pogodili su u 32. i 35. minutu za 2:2 na odlasku na odmor.

Modrima je pobedu sa bele tačke doneo Komnen Andrić koji je sigurno izveo penal u 61. minutu.

Rijeka je na Rujevici golom Murića u 36. minutu savladala Lokomotivu.