Getty Images/Christof Koepsel

26.07.2019 | 22.02 > 22:04

Istra do prve pobede došla u Zaprešiću

Drugo kolo fudbalskog šampionata Hrvatske otvoreno je duelom Intera i Istre u Zaprešiću, a gosti su slavili 2:0.

Inter, Istra

Printscreen

Istra je do prve pobede u šampionatu došla na gostovanju Interu u Zaprešiću gde je slavila 2:0.

Do gola se čekalo do 83. minuta kada je u heroja Istre izrastao Mario Ćuže.

Ćuže je prvi od dva gola postigao u 83. minutu, a za konačnih 2:0 pogodio je u trećem minutu nadoknade.

Između ta dva gola, drugi žuti karton dobio je Galilea pa je Istra pobedu "začinila" i crvenim kartonom.

Tabelu pronađite ovde, kao i raspored mečeva.