Hajduk siguran, Osijek nakon preokreta

U nedelju je kompletirano treće kolo Prve lige Hrvatske, a pobede su upisali Hajduk i Osijek.

Osijek, Inter

Printscreen

Hajduk je do treće pobede u sezoni došao na svom terenu savladavši Lokomotivu 3:0.

Hajduk je u finišu prvog poluvremena postigao dva gola, a strelci su bili Caktaš i Eduok. Nejmašić je u 57. minutu postigao gol za konačnih 3:0.

Osijek je do druge pobede došao na svom terenu i to preokretom protiv Intera iz Zaprešića 3:1.

Poveo je Inter golom Serdarova u 21. minutu, a od 68. je Osijek uspeo da napravi preokret. Bockaj je izjednačio u 68. minutu, a Klajnhajsler i Mance kreirali su potpuni preokret.