Getty Images/Christof Koepsel

11.08.2019 | 22.13 > 22:17

Prvi porazi Rijeke i Hajduka

U poslednjim mečevima četvrtog kola Prve lige Hrvatske neočekivane poraze doživeli su Rijeka i Hajduk.

Gorica, Rijeka

Printscreen

Rijeka je prvi poraz u sezoni doživela na gostovanju Gorici koja je slavila 2:0 i tako upisala drugu pobedu u sezoni.

Gorica je povela u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu pogotkom Ndiajea, a pobedu domaćih potvrdio je Suk u 67. minutu.

Prvi poraz u sezoni doživeo je i Hajduk od koga je bolji bio Slaven Belupo koji je pred svojim navijačima slavio 2:1.

Puclin je doneo Slavenu vođstvo u 37. minutu, a posao gostima ništa nije postao lakši nakon crvenog kartona Jakolišu koji je isključen samo dva minuta nakon što je ušao u igru.

Sa igračem manje ostao je i domaćin u 79. minutu kada je drugi žuti karton dobio Bogojević.

Slaven do dva gola prednosti dolazi sa bele tačke u 84. minutu. Precizan je bio Krstanović.

Splićani su uspeli samo da ublaže poraz i to u šestom minutu nadoknade kada se u strelce upisao Eduok.