17.08.2019 | 22.46 > 22:53

Remi u Varaždinu, Slaven slavio u Istri

U duelima petog kola hrvatske lige igranim u subotu, Slaven Belupo je u gostima savladao Istru sa 3:2, dok su Varaždin i Lokomotiva igrali nerešeno 1:1.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

U prvom poluvremenu duela u Istri viđena su četiri gola, oba tima imala su prednost, da bi David Puclin u 60. minutu doneo pobedu gostujućem Slavenu.

Dejan Glavica je minut pre odlaska na odmor doneo prednost Varaždinu protiv Lokomotive, da bi gosti u nastavku uspeli da golom Mirta Uzunija stignu do izjednačenja i osvojenog boda.

Pratite rezultate i tabelu hrvatske lige na našem sajtu.