Getty Images/Stuart Franklin

28.08.2019 | 21.38 > 21:39

Kup Hrvatske: Gorica brojala do 10

Fudbaleri Gorice pobedili su Zagorec na svom terenu sa ubedljivih 10:0 i plasirali se u drugo kolo hrvatskog kupa.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Član HNL bio je nemilosrdan protiv niželigaša, posle prvog poluvremena vodio je sa 3:0, ali je u nastavku pojačao gas i na kraju doslovno demolirao protivnika.

Zvolinski (49, 53. i 65) i Metju (47, 60. i 81) zabeležili su het-trikove, Ndiaje je postigao golove u 28. i 46, a u strelce su se upisali još i Babec u 21. i Lovriš u 78. minutu.

U ostalim mečevima: Bednja - Vuteks 1:2, Belišće - Jadran 1:0, Bjelovar - Opatija 0:3, Dinamo Predevac - Udarnik 1:3, Imbriovec - Jadran Poreč 1:3, Klostar - Sloga NG 1:4, Komletinci - Buje 2:3, Maksimir - Varaždin 2:6, Mladost Petrinja - Međimurje 3:0, Nedelišče - Slavonija 0:2, Nehaj - Karlovac 0.2, Primorac Biograd - Bijelo Brdo 1:3, Zagora - Papuk 5:1.