Catherine Ivill/Getty Images

30.08.2019 | 22.05 > 22:07

Lokosi deklasirali Slaven za treći trijumf

Fudbaleri zagrebačke Lokomotive trijumfovali su protiv ekipe Slaven Belupa u meču sedmog kola hrvatskog šampionata rezultatom 6:1.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Goleadu u Zagrebu otvorio je Marko Tolić pogotkom u 17. minutu.

Samo tri minuta kasnije na 2:0 povisio je 20-godišnji defanzivac Lirim Kastrati.

Lokomotiva je do trećeg gola stigla u 46. minutu, kada je precizan bio Enis Čokaj, a već u 50. je bilo 4:0, kada je svoj drugi gol na meču postigao Kastrati.

Jedini gol za goste postigao je Ivan Krstanović u 56. minutu iz penala.

Tačku na pobedu Lokomotive stavili su Domagoj Droždek u 61. i Oliver Petrak u 80. minutu.

Lokomotiva je četvrta na tabeli sa 10 bodova, dok je Slaven na osmom mestu i ima tri boda manje.