Interu iznenađujući bod protiv Rijeke

U nedelju je u Prvoj ligi Hrvatske kompletirano sedmo kolo. Odigrana su dva duela, pobedu je upisala Gorica, a Inter se iz Rijeke vratio u Zagreb sa bodom u džepu.

Rijeka, Inter Zaprešić

Printscreen

Fudbaleri Gorice zabeležili su treću pobedu u sezoni na gostovanju Varaždinu gde su slavili 3:1.

Bilo je 1:1 nakon prvog poluvremena. Vodila je Gorica golom Lovrića, ali je nadu domaćih grejao gol Benka.

Ipak, Lovrić se sa dva gola pobrinuo da svom timu osigura pobedu i ostavi domaćine bez trijumfa nakon sedam mečeva.

Za trijumf još uvek ne zna ni Inter, ali je tim iz Zaprešića osvojio iznenađujući bod na gostovanju Rijeci.

Poveo je Inter već u drugom minutu sa bele tačke, precizan je bio Mamut. Da bar bod ostane na Rujevici pobrinuo se Gorgon.