14.09.2019 | 21.19 > 21:23

HNL: Inter lako sa Slavenom, nula u Gorici

Fudbaleri Intera iz Zaprešića savladali su Slaven rezultatom 3:1 u jedinoj utakmici subotnjeg programa osmog kola HNL na kojoj su viđeni golovi.

NK Inter Zaprešić, NK Slaven Belupo

SK

Sva četiri pogotka viđena su u drugom poluvremenu, a domaći tim je poveo u drugom minutu preko Serdera Serderova, a odgovor je usledio samo dva minuta kasnije, kada je strelac za Slaven bio Kristijan Novak. Tim iz Zaprešića je do sva tri boda stigao u samom finišu golovima Frana Mlinara i Ivana Mamuta.

Za Inter je to bila prva pobeda ove sezone, posle koje ima šest bodova na devetom mestu, dok je Slaven na poziciji ispred sa bodom više.

U drugoj utakmici dana, Gorica i zagrebačka Lokomotiva su igrali bez golova.