Remi Rijeke i Hajduka na Rujevici

U nedelju je kompletirano osmo kolo Prve lige Hrvatske. Dan je obeležio derbi Rijeke i Hajduka koji je na Rujevici završen bez pobednika.

Rijeka, Hajduk

Printscreen

Derbi osmog kola Prve lige Hrvatske odigrali su na Rujevici Rijeka i Hajduk, a duel je završen bez pobednika 1:1.

Rijeka je od 31. minuta i gola Franka Andrijaševića imala prednost, ali su gosti iz Splita uspeli ipak da dođu do pozitivnog rezultata na gostovanju. U 78. minutu gol je postigao Toni Teklić koji je u igru ušao samo tri minuta ranije.

Hajduk sada ima isti broj bodova kao Dinamo, ali Modri imaju meč manje. Rijeka nakon tri vezana meča ima 12 bodova, jedan manje od Osijeka koji je treći na tabeli ali ima utakmicu više.

Remi je viđen i u duelu Osijeka i Varaždina, a ovaj meč završen je rezultatom 2:2.