Getty Images/Christof Koepsel

04.10.2019 | 20.04 > 20:06

Inter u nadoknadi do boda protiv Istre

U prvom meču 11. kola Prve lige Hrvstake Istra i Inter podelili su bodove nakon remija 2:2.

Istra, Inter Zaprešić

Printscreen

Prvi meč 11. kola hrvatske Prve lige odigran je u petak, a Istra i Inter Zaprešić odigrali su 2:2.

Od sedmog minuta su vodili gosti iz Zaprešića nakon gola Grgića, a Istra do preokreta dolazi između 47. i 56. minuta. Oba gola za domaće postigao je Ivančić.

I kada su svi u Puli pomislili da bodovi ostaju na stadionu Aldo Drošina, Frelih je pogodio mrežu domaćih za konačnih 2:2. Igrao se četvrti minut nadoknade.

Istra osam vezanih mečeva ne zna za pobedu, ovo je ekipi iz Pule peti remi i na sedmom mestu imaj deset bodova. Inter je nakon dva vezana poraza došao do boda i sada na devetom mestu ima tri boda manje od Istre.