Getty Images/Stuart Franklin

08.11.2019 | 20.07 > 20:09

Istri se baš ne dâ - Gorica u 90+4. do boda

NK Istra 1961

Fudbaleri Gorice osvojili su bod na gostovanju Istri, u 19. kolu HNL, pogotkom Ndiajea u 90+4. minutu - 2:2.

Lopta, fudbal

Michael Regan/Getty Images

Istra je bila izuzetno blizu da upiše prvi trijumf od 3. avgusta, ali je Senegalac pokvario planove domaćima i doneo Gorici poen.

Istrani su prethodno poveli golom Laukzemisa u trećem minutu, Jovičić je u 38. poravnao, da bi Močinić u 62. vratio prednost domaćem sastavu.

To, međutim, na kraju nije bilo dovoljno za slavlje.

Tim iz Pule sad je sedmi na tabeli sa 12 bodova, dok Gorica zauzima šesto mesto sa 22.