09.11.2019 | 19.45 > 19:46

Lokomotiva sigurna protiv Intera, nula u Varaždinu

Fudbaleri zagrebačke Lokomotive savladali su Intere rezultatom 3:1 u okviru 15. kola HNL.

Lokomotiva Zagreb, Inter Zaprešić

SK

Junak trijumfa domaćeg tima na stadionu u Kranjčevićevoj bio je Marko Tolić, koji je postigao sva tri pogotka za Zagrepčane. Tolić je bio strelac u 26. minutu iz penala, 72. i u nadoknadi vremena, dok je mrežu Lokomotive zatresao samo Borislav Conev sedam minuta pre kraja susreta.

Na taj način, Lokomotiva sada ima 25 bodova na trećem mestu tabele, šest manje od vodećeg Dinama, koji ima dve utakmice manje. Inter je na osmoj poziciji sa 11 bodova.

U drugoj utakmici subotnjeg programa, Varaždin i Slaven su igrali bez golova.