01.12.2019 | 19.28 > 19:29

Rijeka slavi ubedljivu pobedu na Poljudu

U derbiju 17. kola Prve lige Hrvatske, Rijeka je u Splitu ubedljivo savladala Hajduk.

NK Rijeka

Fudbaleri Rijeke slavili su na Poljudu u derbiju 17. kola fudbalskog šampionata Hrvatske protiv Hajduka i pobedu upisali rezultatom 4:0.

Nije izgledalo kao da će Rijeka slaviti ovako ubedljivu pobedu jer je prvi gol postignut u 43. minutu, a strelac je bio Akosti.

Još je manje na ubedljiv trijumf gostiju ukazivala činjenica da se na sledeći gol čekalo do 82. minuta kada je mrežu domaćih zatresao Raspopović.

gorgon je dodao još jedan gol na konto gostiju u 87. minutu, a goleadu je zaključio Halilović u trećem minutu nadoknade.