Getty Images/Christof Koepsel

21.02.2020 | 19.53 > 19:54

Lokomotiva sigurna u Varaždinu

U petak je odigran prvi meč 23. kola Prve lige Hrvatske u fudbalu, a zagrebačka Lokomotiva slavila je na gostovanju Varaždinu rezultatom 2:0.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Lokomotive upisali su 11. pobedu u sezoni, drugu vezanu, na gostovanju Varaždinu gde su slavili 2:0. Varaždin je doživeo 14. poraz u sezoni.

Lokosi su pobedu upisali već do 38. minuta meča, poveli su golom Uzunija u sedmom minutu, a Karačić je pobedu potvrdio u 38. minutu.

Lokomotiva sada na petom mestu na tabeli ima 37 bodova, jedan manje od Rijeke koja ima utakmicu manje, Varaždin je poslednji na tabeli sa 15 bodova.

U subotu će biti odigrana dva meča, sastaju se Hajduk i Gorica (15 časova) i Rijeka i Osijek (17:30).