Alex Livesey/Getty Images

03.03.2020 | 21.22

Rijeka se oporavila od Dinama, Lokomotiva nastavlja

U 25. kolu hrvatske fudbalske lige Rijeka je savladala Inter iz Zaprešića 4:1, dok je Lokomotiva bila bolja od Slaven Belupa 3:0.

NK Rijeka

Posle poraza u prošlom kolu od Dinama od 4:0, Rijeka je na svom terenu bila bolja od Intera 4:1. Prvi gol dao je već u devetom minutu Antonio Čolak. U 41. minutu je Rijeka uvećala prednost na 2:0 golom Lepinjice. Galović je povećao na 3:0 pogotkom u 66. minutu dok je četiri minuta kasnije Mamut postigao počasni pogodak. Murić je u 84. minutu postavio konačnih 4:1.

Lokomotiva je bila bolja od Slaven Belupa, a u prvom poluvremenu nije bilo golova. Uzuni je dao prvi gol u 59. minutu, a dva minuta kasnije je autogolom Džefrena Lokomotiva vodila 2:0. U četvrtom minutu nadoknade je Budimir sa bele tačke doneo konačan trijumf zagrebačkoj ekipi 3:0.