Osijek nastavlja seriju bez poraza na svom terenu

Dva duela 26. kola odigrana su u subotu u Prvoj ligi Hrvatske. Pobede su zabeležili Osijek i Slaven Belupo.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Osijeka slavili su na svom terenu protiv Varaždina 2:0 i nastavili seriju bez poraza kod kuće koja traje duže od godinu dana.

Na Gradskom vrtu domaćima su tri boda doneli Lončar i Marić golovima u 25. i 27. minutu.

Da Marić nije promašio penal u 45. minutu Osijek je mogao i do ubedljivijeg trijumfa.

Slaven Belupo pobedu je upisao na gostovanju Interu u Zaprešiću rezultatom 2:0.

I ovaj meč je rešen u prvom poluvremenu, a golove su postigli Bogojević i Lulić.

Kolo će biti kompletirano u nedelju, a biće odigrana dva meča - Dinamo - Istra i Rijeka - Hajduk.