Lokomotiva bolja od Gorice za treće mesto na tabeli

U ponedeljak je odigran poslednji meč 26. kola Prve lige Hrvatske, a Lokomotiva je pobedom protiv Gorice došla do trećeg mesta na tabeli.

lopta, mutna

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Fudbaleri Lokomotive slavili su na gostovanju Gorici u meču 26. kola fubdalskog šampionata Hrvatske i uz tri osvojena boda izbili na treće mesto na tabeli. Lokosi su pobedu upisali rezultatom 3:1 nakon preokreta.

Na prvi gol čekalo se do 53. minuta kada je za vođstvo Gorice pogodio Stenvorden.

Samo devet minuta bilo je potrebno gostima da odgovore preko Atimvena, da bi u 75. minutu gosti preokrenuli golom Uzunija.

Uzuni je postigao i gol za konačnih 3:1 u 87. minutu meča.