Getty Images/Stephen Pond
Fudbal 13.08.2017 | 19:33 > 19:35

Pobeda Pelistera, poraz povratnika Skoplja

Fudbaleri Pelistera pobedom su započeli sezonu u Prvoj ligi Makedonije. Oni su na gostovanju savladali Pobedu rezultatom 2:1.

Getty Images/Laurence Griffiths

Pelister je u vođstvo doveo Trifunovski u 24. minutu, na 1:1 izjednačio je Manevski iz penala početkom drugog dela igre, u 51. minutu, da bi trijumf gostima doneo Fereira Kardoso u 70. minutu.

Povratnik u ligu ekipa Skoplja poražena je u prvom kolu na strani od Sileksa. Jedini pogodak za Sileks postigao je Oliveira u 10. minutu.

U preostalom meču dana Škupi i Akademija Pandev odigrali su nerešeno 1:1, a oba gola viđena su u poslednjih petnaestak minuta meča.

Gosti iz Akademije Pandev došli su vođstvo preko Dorieva u 77. da bi u 89. minutu Demiri izjednačio i postavio konačan rezultat.

Pogledajte rezultate i tabelu makedonske lige.