03.04.2019 | 17.39 > 17:42

Pet utakmica, šest golova – Škendija sigurna

Fudbaleri Škendije savladali su Akademiju Pandev rezultatom 1:0 u derbiju 24. kola prvenstva Severne Makedonije.

BIG fudbal

Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Junak trijumfa vodećeg tima šampionata bio je Visar Musliju, koji je postigao jedini gol na utakmici u 30. minutu.

Za Škendiju je to bila 18. pobeda ove sezone, posle koje ima 59 bodova, deset više od Vardara, koji je igrao 0:0 na gostovanju Pobedi, dok je Akademija Pandev na trećoj poziciji sa 45 bodova.

U preostale tri utakmice koje su odigrane u sredu viđena je jedna pobeda i dva remija, uz pet golova.

Renova je ostvarila jedinu pobedu u tim duelima, pošto je sa 1:0 slavila protiv Škupija golom Vlatka Stojanovskog u poslednjem minutu prvog poluvremena. Sileks i Makedonija Gjorče Petrov su igrali 1:1, isto kao i Rabotnički i Belasica.