Ex-Yu lige 20. apr 201918:50 > 18:54
Printscreen

U subotu je u Severnoj Makedoniji odigrano 29. kolo Prve lige.

Škednija je nakon nove pobede u šampionatu na prvom mestu sa 66 bodova, 12 više od Vardara koji je takođe slavio u 29. kolu.

Škendija je do 20. pobede u sezoni došla protiv MAkedinije GP koju je savladala rezultatom 4:2.

Već do poluvremena bilo je 3:0 za Škedniju. Dva gola je postigao Radeski, a u strelce se upisao i Imeri. Tanturovski je smanjio na 3:1 u 59. minutu ali je tri minuta kasnije gostujuća ekipa ostala sa igračem manje jer je Andre Penalva dobio direktan crveni karton.

Musliu je postigao četvrti gol za domaće, a u 90. je za konačnih 4:2 strelac bio Padu.

Vardar je sa 2:0 savladao Renovu, Pobeda je na svom terenu poražena od Škupija 3:0, a kao gost je slavila i Belasica koja je sa 2:0 nadigrala Akademiju Pandev.